Shako: Janë hequr vetëm tabelat e basteve në Shqipëri, rusët po bëjnë namin

Mbyllja e basteve sportive pas 1 janarit ka qenë tema e ditëve të fundit. Komentatori i njohur, Dritan Shakohoxha ka shënë një koment lidhur me këtë situatë.

Ai ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Top Show” në “Top Channel”, ku deklaroi se në Shqipëri vazhdon të luhet bixhoz pavarësisht se pikat e basteve janë mbyllur.

Shako u shpreh:

Lokalet ku viheshin baste vetëm sa kanë hequr tabelat dhe vazhdojnë punën si më parë. Luhet njësoj si më parë. Kanë hyrë kompani ruse të fuqishme në tregun shqiptar dhe po bëjnë namin. Kanë bërë faqet e tyre në shqip./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,12492,Camëri,151,Editorial,2768,Ekonomi,795,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,86,Histori,1948,Iliridë,412,Kosovë,3842,Kulture,1013,Luginë,84,Moti,2,Politik,2496,Reportazh,208,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,596,Video,718,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Shako: Janë hequr vetëm tabelat e basteve në Shqipëri, rusët po bëjnë namin
Shako: Janë hequr vetëm tabelat e basteve në Shqipëri, rusët po bëjnë namin
https://1.bp.blogspot.com/-1wSS2lGkZnE/XDZEaa1WO0I/AAAAAAAAeX0/PDA6cZR1SX0YrTL7vUt50HiT9G8vlGblACLcBGAs/s640/Screenshot_22-640x359.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-1wSS2lGkZnE/XDZEaa1WO0I/AAAAAAAAeX0/PDA6cZR1SX0YrTL7vUt50HiT9G8vlGblACLcBGAs/s72-c/Screenshot_22-640x359.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/01/shako-jane-hequr-vetem-tabelat-e.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/01/shako-jane-hequr-vetem-tabelat-e.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy