Shkruajnë në veturën me borë UÇK, kështu e pësojnë tre shqiptar në Beograd!

Tre shqiptarë të cilët mes datës 6 dhe 7 janar në qendër të Beogradit kanë shkruar simbolet e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK) në veturat e mbuluara me borë, janë arrestuar dhe pastaj janë dënuar me procedura super të shpejta me nga 55 ditë secili, transmeton Zeri.info.

Policia kishte reaguar shpejt ndaj këtij incidenti dhe kishte arritur të zbuloj dhe pastaj të arrestoj vëllezërit Ibo Bajramin 20-vjeç, Shpreson Bajramin 22-vjeç me vendbanim në Beograd dhe Daniel Kryeziun 25-vjeç nga Prizreni.

Ata mbrëmjen në fjalë, në dhjetëra vetura të parkuara të cilat ishin mbuluar nga bora, kishin shkruar mbishkrimin UÇK, ku sipas mediave serbe, qytetarët e frikësuar, kishin lajmëruar policinë.

Pas arrestimit, policia të rinjtë shqiptarë i ka dërguar tek gjykatësi për kundërvajtje, i cili menjëherë u ka shqipruar dënimet me burg./ZERI/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,10344,Camëri,131,Editorial,2333,Ekonomi,604,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,84,Histori,1678,Iliridë,330,Kosovë,3058,Kulture,814,Luginë,71,Moti,2,Politik,2085,Reportazh,191,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,536,Video,614,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Shkruajnë në veturën me borë UÇK, kështu e pësojnë tre shqiptar në Beograd!
Shkruajnë në veturën me borë UÇK, kështu e pësojnë tre shqiptar në Beograd!
https://3.bp.blogspot.com/-7Lj8hZ25ioQ/XDTdbZoSg9I/AAAAAAAAeMo/HKsVIDlEGkcmBjFkjiAWmaGRHCq4ACnqACLcBGAs/s640/auto_49435404_533233663842169_2025098069569175552_n1546958027.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-7Lj8hZ25ioQ/XDTdbZoSg9I/AAAAAAAAeMo/HKsVIDlEGkcmBjFkjiAWmaGRHCq4ACnqACLcBGAs/s72-c/auto_49435404_533233663842169_2025098069569175552_n1546958027.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/01/shkruajne-ne-veturen-me-bore-uck-keshtu.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/01/shkruajne-ne-veturen-me-bore-uck-keshtu.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy