Vuçiq: Kompromis me shqiptarët, ose tragjedi! (VIDEO)

Presidenti Serbisë Aleksandar Vuçiq në një intervistë ka deklaruar se nuk dëshiron të bëjë politikë e cila do të çojë Serbinë në konflikte, luftëra dhe tragjedi të reja, shkruan Fakte.

Ai ka thënë se duhet të arrihet një marrëveshje kompromisi me shqiptarët, ku asnjëra palë nuk do të fitojë e as nuk do të humbë.


”Në Kosovë nuk është gjithçka serbe dhe buk është gjithçka shqiptare”- ka deklaruar Vuçiq, duke shtuar se fitore për Serbinë do të jetë nëse gitohet diçka më tepër se ka pasur në të ardhmen./FAKTE

/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,10344,Camëri,131,Editorial,2333,Ekonomi,604,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,84,Histori,1678,Iliridë,330,Kosovë,3058,Kulture,814,Luginë,71,Moti,2,Politik,2085,Reportazh,191,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,536,Video,614,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Vuçiq: Kompromis me shqiptarët, ose tragjedi! (VIDEO)
Vuçiq: Kompromis me shqiptarët, ose tragjedi! (VIDEO)
https://3.bp.blogspot.com/-6RWTovDaMic/XDTaHzZ_wTI/AAAAAAAAeME/3buQZANSqQ8oyi_W2RyB79fzF6nfRf1AQCLcBGAs/s640/vucic-1.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-6RWTovDaMic/XDTaHzZ_wTI/AAAAAAAAeME/3buQZANSqQ8oyi_W2RyB79fzF6nfRf1AQCLcBGAs/s72-c/vucic-1.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/01/vuciq-kompromis-me-shqiptaret-ose.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/01/vuciq-kompromis-me-shqiptaret-ose.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy