Caktohet mbledhja e radhës e dy qeverive shqiptare

Në nëntorin e vitit që lamë pas, në Pejë u mbajt mbledhja e pestë mes Qeverisë së Kosovës dhe të Shqipërisë.

Tani është caktuar se në maj do të mbahet mbledhja e radhës në qytetin e Shkodrës.

Kujtojmë se për herë të parë, dy qeveritë u takuan më 11 janar të vitit 2014, pas çka kanë realizuar edhe takime të tjera të përbashkëta në Vlorë, Prishtinë, Tiranë, Pejë dhe e ardhshmja në Shkodër./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11495,Camëri,133,Editorial,2629,Ekonomi,711,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1831,Iliridë,379,Kosovë,3493,Kulture,926,Luginë,78,Moti,2,Politik,2329,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,563,Video,679,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Caktohet mbledhja e radhës e dy qeverive shqiptare
Caktohet mbledhja e radhës e dy qeverive shqiptare
https://1.bp.blogspot.com/-GV52LdGq2DQ/XGHh-hZ2wKI/AAAAAAAAhCY/PimgsggEbaAZJL75762mHGYwRva35hs9wCLcBGAs/s640/ggo.png
https://1.bp.blogspot.com/-GV52LdGq2DQ/XGHh-hZ2wKI/AAAAAAAAhCY/PimgsggEbaAZJL75762mHGYwRva35hs9wCLcBGAs/s72-c/ggo.png
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/02/caktohet-mbledhja-e-radhes-e-dy.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/02/caktohet-mbledhja-e-radhes-e-dy.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy