Jovanoviq: Na duhet një marrëveshje me Kosovën

Të gjitha partitë që po bojkotojnë Parlamentin në Serbi, në të kaluarën kanë qenë në pushtet, ndërkaq unë jo, ka thënë lideri i liberalëve serbë, Çedomir Jovanoviq.

“Ne nuk do të pranojmë bojkotin e parlamentit për arsye të thjeshtë, sepse prapa kësaj kërkesë qëndrojnë Gjilasi dhe Jeremiqi. Partia ime do të jetë në Parlament, sepse jemi të përkushtuar të luftojmë për Serbinë që të jetë pjesë e Bashkimit Evropian dhe përkrahim arritjen e një marrëveshje mes Kosovës dhe Serbisë”, ka thënë ai.

Kujtojmë se Jovanoviq kohë më parë ka qenë në Kosovë dhe ai është politikani i vetëm i Serbisë që pranon pavaërsinë e Kosovës./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11495,Camëri,133,Editorial,2629,Ekonomi,711,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1831,Iliridë,379,Kosovë,3493,Kulture,926,Luginë,78,Moti,2,Politik,2329,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,563,Video,679,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Jovanoviq: Na duhet një marrëveshje me Kosovën
Jovanoviq: Na duhet një marrëveshje me Kosovën
https://2.bp.blogspot.com/-mIFKv5lhYQc/XGRCNv504dI/AAAAAAAAhNA/JFdq_Dsc9Kg3qYeAf2R3lbyonYYDVtgAgCLcBGAs/s640/auto_cedomir-jovanoviq_1550063752-22698641550064931.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-mIFKv5lhYQc/XGRCNv504dI/AAAAAAAAhNA/JFdq_Dsc9Kg3qYeAf2R3lbyonYYDVtgAgCLcBGAs/s72-c/auto_cedomir-jovanoviq_1550063752-22698641550064931.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/02/jovanoviq-na-duhet-nje-marreveshje-me.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/02/jovanoviq-na-duhet-nje-marreveshje-me.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy