Publikohen pamje nga 1994: Tirana, e pushtuar nga kaosi urban

Rënia e sistemit komunist është një nga ngjarjet më të rëndësishme të Shqipërisë, por vitet e para nuk ishin dhe aq të thjeshta për qytetarët.

Kjo jo vetëm në aspektin ekonomik, por dhe në organizimin e një shoqërie me rregulla dhe norma demokratike.

Në video shihet se si Tirana në vitin 1994 është e pushtuar nga kaosi./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11506,Camëri,133,Editorial,2630,Ekonomi,712,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1831,Iliridë,380,Kosovë,3498,Kulture,927,Luginë,78,Moti,2,Politik,2332,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,563,Video,680,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Publikohen pamje nga 1994: Tirana, e pushtuar nga kaosi urban
Publikohen pamje nga 1994: Tirana, e pushtuar nga kaosi urban
https://1.bp.blogspot.com/-x49MnsJyorg/XGHusGwP6nI/AAAAAAAAhDI/3-NFF9W8ir0MKsZ-D-baOq5MDXkG7snrgCLcBGAs/s640/2-big-539x360-905x395.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-x49MnsJyorg/XGHusGwP6nI/AAAAAAAAhDI/3-NFF9W8ir0MKsZ-D-baOq5MDXkG7snrgCLcBGAs/s72-c/2-big-539x360-905x395.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/02/publikohen-pamje-nga-1994-tirana-e.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/02/publikohen-pamje-nga-1994-tirana-e.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy