Skandal me simbolet kombëtare? Luan Rama: Veprim i turpshëm!

Zëvendëskryetari i ISL-së, Luan Rama ka akuzuar Ministrinë për Europën dhe Punët e Jashtme se është duke kryer një akt skandaloz me simbolet kombëtare.

Ashtu siç bëri edhe të enjten në sallën e parlamentit, Rama përsëriti denoncimin e tij duke e quajtur skandaloz dhe në shkelje të rëndë të kushtetutës veprimin e institucionit të MEPJ.

Reagimi i Luan Ramës

Skandal: Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme, përdor shqiponjë të bardhë në flamurin kombëtar!

E kam denoncuar edhe më parë, e denoncova sërish në Kuvendin e Shqipërisë para deputetëve dhe ministrave të qeverisë, por askush nuk reagoi!

Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme e Republikës së Shqipërisë, përdor shqiponjë të bardhë në flamurin kombëtar!

Akt skandaloz, veprim i turpshëm dhe fyerje e rëndë ndaj simboleve kombëtare, shkelje flagrante e Kushtetutës dhe e ligjit!/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,11495,Camëri,133,Editorial,2629,Ekonomi,711,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,85,Histori,1831,Iliridë,379,Kosovë,3493,Kulture,926,Luginë,78,Moti,2,Politik,2329,Reportazh,198,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,563,Video,679,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Skandal me simbolet kombëtare? Luan Rama: Veprim i turpshëm!
Skandal me simbolet kombëtare? Luan Rama: Veprim i turpshëm!
https://2.bp.blogspot.com/-OktDTmo5NLs/XGBdRyzPDYI/AAAAAAAAg8c/NwxxEgpyo2ww9tl6QTeC0s_r3UODXIWiwCLcBGAs/s640/51604098_390430661525378_1025907184086548480_n.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-OktDTmo5NLs/XGBdRyzPDYI/AAAAAAAAg8c/NwxxEgpyo2ww9tl6QTeC0s_r3UODXIWiwCLcBGAs/s72-c/51604098_390430661525378_1025907184086548480_n.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/02/skandal-me-simbolet-kombetare-luan-rama.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/02/skandal-me-simbolet-kombetare-luan-rama.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy