Daçiq: Politika e Shqipërisë së Madhe “kërcënon” rajonin

Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë Ivica Daçiq ka thënë sot se siç e ka quajtur ai “skandali i emrit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK)” dhe deklaratat nga Prishtina për fitoren gjithë-shqiptare me rastin e zgjedhjeve në komunën malazeze të Tuzit është konfirmimi më i mirë i politikës Shqipërisë së Madhe.

“Është e qartë për të gjithë se jo vetëm integriteti territorial i Serbisë, por edhe Mali i Zi, Maqedonia Veriore dhe Greqia janë të rrezikuara” Çdo mbyllje e mëtejshme e syve para krijimit të Shqipërisë së Madhe mund të çojë në kërcënime për paqen dhe stabilitetin në rajon “, tha ai për Tanjug.

Partitë shqiptare kanë fituar shumicën në zgjedhjet e së dielës ku u votua për drejtuesit e Komunës së Tuzit./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,12492,Camëri,151,Editorial,2768,Ekonomi,795,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,86,Histori,1948,Iliridë,412,Kosovë,3842,Kulture,1013,Luginë,84,Moti,2,Politik,2496,Reportazh,208,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,596,Video,718,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Daçiq: Politika e Shqipërisë së Madhe “kërcënon” rajonin
Daçiq: Politika e Shqipërisë së Madhe “kërcënon” rajonin
https://2.bp.blogspot.com/-KODTn8ptnSw/XH1ydF-C1wI/AAAAAAAAjBE/9zdi_TrVHsMOkpSV92x9OTJ1qELTk0bkgCLcBGAs/s640/d-1-640x400.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-KODTn8ptnSw/XH1ydF-C1wI/AAAAAAAAjBE/9zdi_TrVHsMOkpSV92x9OTJ1qELTk0bkgCLcBGAs/s72-c/d-1-640x400.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/03/daciq-politika-e-shqiperise-se-madhe.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/03/daciq-politika-e-shqiperise-se-madhe.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy