Historiania mesazh të fortë gjithë politikës shqiptare: Mjaft me përçarje e debate, duhet të bashkohemi!

Historiania e njohur, Eleni Kocaqi, ka komentuar fitoren historike të shqiptarëve në Tuz të Malit të Zi.

Përmes një mesazhi në rrjetet sociale, historiania Kocaqi është shprehur se fitorja e madhe e Tuzit duhet të jetë një mesazh i fortë për të gjithë shqiptarët, që të lënë ndasitë, përçarjet, debatet dhe ngjyrat politike e të bashkohen, pasi sipas saj, identiteti kombëtar është i rëndësishëm se gjithçka.

“Bashkimi bën fuqinë ! Fitorja e madhe e Tuzit duhet të jetë një mesazh i fortë për të gjithë ne … Gjithkund duhet të bashkohemi, të lëmë ndasitë, përçarjet, debatet, ngjyrat politike sepse identiteti kombëtar është më i rëndēsishëm se gjithçka !!!

Është koha të duam më shumë njëri tjetrin, të ecim e ndërtojmë bashkë të ardhmen tonë … Fotografia është shkrepur në Malësi rreth 1 vit më parë dhe tregon se kjo hapsirë , por edhe gjithkund ku jetojnë shqiptarët autoktonë është e do të jetë e tillë sa kohë ngjyrat e vetme të jenë ato Kuq e Zi ! Kombi vjen i pari !!”, shkruan historiania./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,12492,Camëri,151,Editorial,2768,Ekonomi,795,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,86,Histori,1948,Iliridë,412,Kosovë,3842,Kulture,1013,Luginë,84,Moti,2,Politik,2496,Reportazh,208,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,596,Video,718,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Historiania mesazh të fortë gjithë politikës shqiptare: Mjaft me përçarje e debate, duhet të bashkohemi!
Historiania mesazh të fortë gjithë politikës shqiptare: Mjaft me përçarje e debate, duhet të bashkohemi!
https://2.bp.blogspot.com/-DPhN1v_IybU/XH1twsePSsI/AAAAAAAAjAo/9PyYKsBoAK8piYYXi_sERTJvaapTrdC2wCLcBGAs/s640/elena2-639x365-640x365.png
https://2.bp.blogspot.com/-DPhN1v_IybU/XH1twsePSsI/AAAAAAAAjAo/9PyYKsBoAK8piYYXi_sERTJvaapTrdC2wCLcBGAs/s72-c/elena2-639x365-640x365.png
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/03/historiania-mesazh-te-forte-gjithe.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/03/historiania-mesazh-te-forte-gjithe.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy