Këngëtarja me famë botërore e thotë publikisht se është shqiptare (Video)

Talentet shqiptre në muzikë në mbarë botën janë duke u shtuar. Pas Rita Orës, Bebe Rexhës, Dua Lipës, Era Istrefit, një tjetër zë po lakohet në median botërore. Bëhet fjalë për këngëtaren Ava Max. Vajza me origjinë nga Saranda po rritet dita ditës në tregun amerikan dhe atë botëror.

Ajo ka qenë e ftuar në ‘Rai Uno’ ku ka folur shqip dhe është treguar krenare për rrënjët e saj shqiptare.

“Ka shumë këngëtare shqiptare që po bëhen të famshme në botë. Më pëlqen ta them sepse Shqipëria është shumë afër nesh dhe shumë shqiptarë na ndjekin në ‘Rai Uno’. Mund t’i përshëndesësh”, i tha moderatori I emisionit Fabio Fazio.

“Përshëndetje shqiptarë, ju dua shumë”, tha Ava Max dhe kaq mjaftoi që video të bënte xhiron e rrjetit./ZgjohuShqiptar.info


KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,12492,Camëri,151,Editorial,2768,Ekonomi,795,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,86,Histori,1948,Iliridë,412,Kosovë,3842,Kulture,1013,Luginë,84,Moti,2,Politik,2496,Reportazh,208,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,596,Video,718,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Këngëtarja me famë botërore e thotë publikisht se është shqiptare (Video)
Këngëtarja me famë botërore e thotë publikisht se është shqiptare (Video)
https://4.bp.blogspot.com/-7EFv6-tdJpE/XIAPGXXjAvI/AAAAAAAAjPU/ojdEIpIUg8QivuWPEJodgWvXQ5L-VqTQgCLcBGAs/s640/YTUIO-1200x630-640x336.jpg
https://4.bp.blogspot.com/-7EFv6-tdJpE/XIAPGXXjAvI/AAAAAAAAjPU/ojdEIpIUg8QivuWPEJodgWvXQ5L-VqTQgCLcBGAs/s72-c/YTUIO-1200x630-640x336.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/03/kengetarja-me-fame-boterore-e-thote.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/03/kengetarja-me-fame-boterore-e-thote.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy