Mbyllet protesta, Basha: Rama, kufomë politike, përcillet në 16 mars

Është mbyllur protesta e opozitës, e cila nisi sot në orën 10:00, para Kuvendit të Shqipërisë ndërsa po zhvillohej seanca plenare, e më pas protestuesit bashkë me Lulzim Bashën dhe aleatët e tij janë zhvendosur drejt KQZ, e më pas në selinë e PD.

Gjatë fjalës së tij Basha tha para protestuesve të mbledhur në selinë blu, se më 16 mars do të jetë një tjetër protestë e madhe, “për të përcjellë kufomën politike të Ramës”.

“Sado të përpiqet ta zgjasë agoninë, aq më shumë do t’i shtohet makthi dhe fatura para popullit që do ta paguajë para drejtësisë, ndaj dua t’u bëj një thirrje shqiptarëve të marrin pjesë në një tjetër akt vendimtar të hapjes së portave të Evropës të zgjedhjeve të parakohshme të lira e të ndershme pa Ramën dhe horrat e kriminelët e tij, Në një akt që do të na bashkojë trefish më shumë se me 16 shkurt. Më 16 mars në protestën vendimtare për ta përcjellë kufomën politike të sektit kriminal të Rilindjes për të çliruar vendit dhe për të shpëtuar të ardhmen tonë, zgjedhjet, ekonominë edhe PS”, tha Basha./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,12492,Camëri,151,Editorial,2768,Ekonomi,795,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,86,Histori,1948,Iliridë,412,Kosovë,3842,Kulture,1013,Luginë,84,Moti,2,Politik,2496,Reportazh,208,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,596,Video,718,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Mbyllet protesta, Basha: Rama, kufomë politike, përcillet në 16 mars
Mbyllet protesta, Basha: Rama, kufomë politike, përcillet në 16 mars
https://2.bp.blogspot.com/-vwchfg06bGg/XH6Xf8wzjTI/AAAAAAAAjEA/OUuKxyzHL4chhAFSmHt20bbtjnd8P5lQwCLcBGAs/s640/protesta-gome-905x395.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-vwchfg06bGg/XH6Xf8wzjTI/AAAAAAAAjEA/OUuKxyzHL4chhAFSmHt20bbtjnd8P5lQwCLcBGAs/s72-c/protesta-gome-905x395.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/03/mbyllet-protesta-basha-rama-kufome.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/03/mbyllet-protesta-basha-rama-kufome.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy