Shala: Tashmë edhe zyrtarisht gjiganti metalurgjik ”Trepça” i takon Kosovës dhe popullit të saj

Ministri i Tregtisë, Endrit Shala ka thënë se pati privilegjin për të dorëzuar sot çertifikatën e regjistrimit të biznesit të kombinatit metalurgjik ‘’Trepça’’ tek ministri i Zhvillimit Ekonomik Valdrin Lluka.

Shala ka theksuar se me anë të kësaj çertifikate gjiganti metalurgjik ‘’Trepça’’ tashmë është edhe zyrtarisht e shtetit dhe popullit të Kosovës, njofton Klan Kosova.

”Është kënaqësi dhe privilegj që sot pata nderin që bashkë me zëvendëskryeministrin Dardan Gashi, ta dorëzoi certifikatën e regjistrimit të biznesit të kombinatit metalurgjik “Trepça” tek ministri i Zhvillimit Ekonomik Valdrin Lluka. Tashmë gjiganti metalurgjik “Trepça” i takon edhe zyrtarisht shtetit dhe popullit të Kosovës ashtu siç i ka takuar gjithmonë. Urime qytetarë të Kosovës dhe punëtorëve të “Trepçës”. E.SH”/ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,12492,Camëri,151,Editorial,2768,Ekonomi,795,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,86,Histori,1948,Iliridë,412,Kosovë,3842,Kulture,1013,Luginë,84,Moti,2,Politik,2496,Reportazh,208,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,596,Video,718,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Shala: Tashmë edhe zyrtarisht gjiganti metalurgjik ”Trepça” i takon Kosovës dhe popullit të saj
Shala: Tashmë edhe zyrtarisht gjiganti metalurgjik ”Trepça” i takon Kosovës dhe popullit të saj
https://2.bp.blogspot.com/-SznkJ5je13k/XILIYPstgzI/AAAAAAAAjdo/CUAdlXa2B7ookvG3sM-hkKli93Gg3WSWQCLcBGAs/s640/53095679_821316114896870_3354859496764604416_o.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-SznkJ5je13k/XILIYPstgzI/AAAAAAAAjdo/CUAdlXa2B7ookvG3sM-hkKli93Gg3WSWQCLcBGAs/s72-c/53095679_821316114896870_3354859496764604416_o.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/03/shala-tashme-edhe-zyrtarisht-gjiganti.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/03/shala-tashme-edhe-zyrtarisht-gjiganti.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy