Shqipëri, gazetarja britanike akuzohet për spiunazh dhe se punon për Moskën

Gazetarja britanike që punon në Shqipëri, Alice Elizabeth Taylor, pas raportimit rreth situatës në Shqipëri për “Russia Today” është akuzuar në Shqipëri se ka lidhje me Moskën, por ajo nga ana tjetër ka mohuar në mënyrë kategorike akuzat.

Ajo u shpreh në emisionin “360 Gradë” në Ora News se është absurde që një gazetare të konsiderohet si spiune.

Gjatë fjalës së saj thekson se thjesht ka dhënë disa informacione mbi politikën shqiptare për Russia Today.

“Thjesht fakti se si një gazetar nuk i lejohet të raportojë në lidhje me çfarë do lloj teme pa u etiketuar si spiun për ndonjë shtet, është thjesht e frikshme. Unë dhashë disa informacione mbi situatdn politike në Shqipëri për Russia Today”, u shprehe Taylor./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,12492,Camëri,151,Editorial,2768,Ekonomi,795,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,86,Histori,1948,Iliridë,412,Kosovë,3842,Kulture,1013,Luginë,84,Moti,2,Politik,2496,Reportazh,208,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,596,Video,718,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Shqipëri, gazetarja britanike akuzohet për spiunazh dhe se punon për Moskën
Shqipëri, gazetarja britanike akuzohet për spiunazh dhe se punon për Moskën
https://1.bp.blogspot.com/-MVKfYU4H7oI/XIQF2PuujcI/AAAAAAAAjjE/EhVn9ckANVEqDC9qqq0z9hLi9mf9vf1swCLcBGAs/s640/auto_111111552081352.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-MVKfYU4H7oI/XIQF2PuujcI/AAAAAAAAjjE/EhVn9ckANVEqDC9qqq0z9hLi9mf9vf1swCLcBGAs/s72-c/auto_111111552081352.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/03/shqiperi-gazetarja-britanike-akuzohet.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/03/shqiperi-gazetarja-britanike-akuzohet.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy