Vlora nis sezonin turistik, zbarkojnë pushuesit nga Kosova

Sezoni turistik duket se ka nisur me herët në Vlorë. Dhjetëra qytetarë nga Kosova kanë hapur jo zyrtarisht stinën turistike.

Janë pothuaj 160 pushuesit nga Kosova të cilët moti i ngrohtë i fundjavës i solli në Vlorë. E në një stinë ku nuk bëhet plazh, kjo është koha ideale për të vizituar pikat turistike të zonës; Kaninën, Zvërnecin dhe Karaburunin. Por për herë të parë këtë vit edhe ishullin e Sazanit.

Operatorët turistike i shohin udhëtimet e organizuara dhe të hershme, si një shenjë për një sezon të mbarë dhe me fluks të madh turistësh gjate muajve në vijim./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,12492,Camëri,151,Editorial,2768,Ekonomi,795,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,86,Histori,1948,Iliridë,412,Kosovë,3842,Kulture,1013,Luginë,84,Moti,2,Politik,2496,Reportazh,208,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,596,Video,718,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Vlora nis sezonin turistik, zbarkojnë pushuesit nga Kosova
Vlora nis sezonin turistik, zbarkojnë pushuesit nga Kosova
https://2.bp.blogspot.com/-kkXz5659mAs/XIaPvTAqNFI/AAAAAAAAjuM/0pQthjBo2Sk7TDNTnYHVWjzrWCxsbiObgCLcBGAs/s640/auto_1089668921552253814-640x336.jpg
https://2.bp.blogspot.com/-kkXz5659mAs/XIaPvTAqNFI/AAAAAAAAjuM/0pQthjBo2Sk7TDNTnYHVWjzrWCxsbiObgCLcBGAs/s72-c/auto_1089668921552253814-640x336.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/03/vlora-nis-sezonin-turistik-zbarkojne.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2019/03/vlora-nis-sezonin-turistik-zbarkojne.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy