Gazeta ”Sun Sport”: Kosova po e pret jashtëzakonisht mirë Anglinë

Ndeshja e shumë pritur në mes të Kosovës dhe Anglisë ka kohë që është duke u përfolur nga fansat e këtyre dy ekipeve dhe jo vetëm, shkruan KultPlus.

Gazeta ”Sun Sport”, ka shkruar për Kosovë, duke thënë se në Kosovë, po bëjnë gjithcka për ta pritur ekipin nga Anglia në mënyrën më të mirë të mundshme.

Aty përmenden edhe banerat me mbishkrimin ”Mirësevjen bro”, tek të cilat bashkangjitur është fotografia e futbollistit të njohur Sterling. / KultPlus.com

Back to top button
error: Content is protected !!
Close