Rama nxjerr pamjet, ja si duket ‘Rruga e Arbrit’ (Video)

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me disa pamje nga Rruga e Arbrit. Rama ju përgjigjet edhe kritikëve, duke theksuar se investimet po bëhen nga veriu në jug.

Postimi i Ramës

MIRËMËNGJES dhe me këtë vështrim mbi Rrugën e Arbërit, ku shijohet edhe cilësia e një projekti të konceptuar me synimin për ta harmonizuar sa më shumë me natyrën, ndërhyrjen e thellë përgjatë një peizazhi fantastik natyror, ju uroj një ditë të mbarë të gjithëve, e sidomos në këtë rast, disa miqve këtu që nuk e di pse, po kur shohin investimet në Jug shkruajnë se nuk qenka investuar në Veri.

Back to top button