Terrórizoi me thíkë turistët/ Artan Hoxha takon Mihal Kokëdhimën: Ja çfarë ka ndodhur me ‘të fortin’ e Qeparoit

Gazetari Artan Hoxha në një postim në rrjetet sociale ka zbuluar takimin me Mihal Kokëdhimën.

Ky i fundit i njohur edhe si “Mihali i Qeparoit”, një vit më parë u bë i njohur pasi sulmoi biznesmenin spanjoll Eugenio Galdon dhe familjen e tij.

Pas kësaj ngjarje të pazakonte që bëri edhe xhiron e mediave të huaja, IKMT shembi hotelin e Kokëdhimës në Porto Palermo.

Ndërkohë, Hoxha thotë se është takuar ditën e djeshme të vazhdon te shesë peshk nga rezervati i tij, ne Port Palermo.

Postimi i Artan Hoxhës:

Nostalgji…kater vite me pare ne Porto Palermo..

E mbani mend Mihalin?! E takova dje. Vazhdon te shesë peshk, koce dhe levrek nga rezervati i tij, ne Port Palermo, me nje Benz 250 te ndryshkur..

Eh mor Mihal, Mihal!! Mire burgun qe e bere tamam, po te rrafshuan restorantin megjithe hotel, per 5 levreke rezervati…qe nje miliarder spanjoll, nuk pati leke te holla ne xhep, te ti paguante… I prishe imazhin e turizmit elitar, udheheqesit dhe…

Prandaj thote populli:”Me zjarrin, ujin dhe shtetin mos e krruaj, se te bejne gjemen…”

Terrorizoi me thikë turistët/ Artan Hoxha takon Mihal

Terrorizoi me thikë turistët/ Artan Hoxha takon Mihal

Terrorizoi me thikë turistët/ Artan Hoxha takon Mihal

Terrorizoi me thikë turistët/ Artan Hoxha takon Mihal

Back to top button