Thaçi mesazh ngushëllimi Ramës: Bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të nënës Aneta

Presidenti i Kosoves, Hashim Thaci ka ngushelluar kreun e qeverise se Shqiperise, Edi Rama, per humbjen e nenes se tij, Anetes, qe u nda nga jeta ne moshen 82 vjecare.

Me nje shenim ne Facebook, Thaci shkruan:”bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të nënës Aneta.

“I dashur Edi, në këtë ditë të pikëllimit, por edhe të krenarisë, bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të nënës Aneta. Ngushëllimet më të sinqerta në emër timin dhe të familjes” shkruan Thaçi.

Back to top button
Close