Ferizi: Derdhin lot krokodili për Adem Mikullovcin, për 20 vite nuk ishin të aftë të ndërtonin një Teatër

Arkitekti i njohur Ernest Ferizi ka reaguar pas vdekjes së aktorit të madh Adem Mikullovci, duke iu referuar reagimeve të shumta në rrjete sociale, ku sipas tij, këta lot janë lot krokodili, shkruan KultPlus.

Gazeta jonë ju sjell të plotë reagimin e arkitektit Ferizi, ku i drejtohet komandantëve, politikanëve, analistëve dhe gazetarëve.

Per 20 vite nuk ishin te afte te ndertonin nje Teater, ndersa tash derdhin lot krokodili per aktorin Adem Mikullovci.

Komandat, politikan, analista e gazetare LESHI./ KultPlus.com

Back to top button