VIDEO/ ‘Psikopati, Enveristi dhe fashisti…’- Mesazhet e Kryemadhit në dy kohë për Berishën: Është për tu adhuruar për energjinë që ka

Çiftit Meta-Kryemadhi i është dashur shpesh gjatë karrierës politike që të bëjë pirueta publike me “puthje dhe kafshime” në ligjiratat e tyre.

Në rrjetet sociale ka qarkulluar masivisht një video me disa deklarata të kryetares së LSI-së të ndryshuara ndër vite.

Tema

Back to top button