Me jahte e palma/ Rama publikon projektin përfundimtar: Ja si do duket Durrësi (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet e projektit të përfunduar të Durrësit.

Kreu i qeverisë zbuloi maketin në studion urbanistike në Dubai.

MIRËMËNGJES dhe me maketin e përfunduar në studion urbanistike të Emaar Group në Dubai, që tani ndodhet në Portin e Durrësit, aty ku së shpejti do të nisë të ndërtohet një prej porteve më të mëdha e më të bukura turistike të Mesdheut, ju uroj një ditë të mbarë.

Back to top button