FOTOT/ Si një sirenë, Dua Lipa vijon pushimet në Shqipëri, këtë herë promovon ujërat e detit Jon

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa po vijon pushimet në Jug të Shqipërisë.

Ajo bashkë me familjarët dhe të dashurin e saj Anwar Hadid duket se po shijojnë çdo bukuri të tokës shqiptare, ku padyshim nuk kanë nguruar të vizitojnë edhe vende të ndryshme historike siç ishte më i fundit, Parku Kombëtar i Butrintit.

Pak më parë, Dua ka ndarë në rrjetet sociale të tjera foto nga pushimet, ku në njërën shfaqet e veshur me të bardha në ujërat e detit Jon.

Kujtojmë që këto ditë relaksuese për Duan bën xhiron e mediave ndërkombëtare, të cilët i kanë dedikuar artikuj si këngëtares, por edhe vendit tonë./m.j

Back to top button