“Një destinacion spektakolar”, Rama publikon pamjet e ishullit ‘të panjohur’ mbi Drin

Kryeministri Edi Rama ka nisur ditën me një video ku shihen pamjet me dron nga ishulli i Shurdhahut në lumin Drin.

Përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook’ kreu i qeverisë thekson se ky është një destinacion spektakolar që duhet vizituar.

“MIRËMËNGJES dhe me këto pamje të ishullit të Shurdhahut (Sarda) në lumin Drin një destinacion spektakolar për t’u vizituar, ju uroj një të dielë të mbarë”, shkruan ai.

 

Back to top button