VIDEO/ Rama nxjerr pamjet e hotelit më të madh në vend: Hapet në pranverë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamje nga hotelin më të ri e më të madh në vend të brandit prestigjioz ndërkombëtar Meliá, me 520 dhoma dhe 470 të punësuar që do hapet këtë pranverë në Shqipëri.

“Me hotelin më të ri e më të madh në vend të brandit prestigjioz ndërkombëtar Meliá, me 520 dhoma dhe 470 të punësuar,

i cili hap dyert në pranverë buzë bregdetit Adriatik si një shembëlltyrë e Shqipërisë Turistike që përparon çdo ditë, ju uroj një ditë të bukur“, shkruan kryeministri Edi Rama.

Back to top button