Rreth nesh

Agjencia Informative e të gjithë Shqiptarëve "Zgjohu Shqiptar" është një ndërmarrje mediatike e pavarur me autorë një grup gazetarësh vullnetaresh por edhe të punësuar aktualë në mediat elektronike dhe te shkruara shqiptare.

Transmetimi ynë i parë ndodhi më 27 Janar 2010 kur themeluam faqen e vetme ne facebook te nje ceshtjeje te padrejte kombetare, "Kunder regjistrimit te fese & kombesise.Loje e Grekut". Kundërshtuam me zerin më të lartë nga ana jonë për regjistrimin e popullsisë mbi baza etnike e fetare ku ne ishim ndër të parët që e denoncuam këtë padrejtësi që po behej në kurriz të shqiptareve,madje duke e cilësuar një lojë nga ana e grekut,ashtu por si në titull. Kemi dhenë ditë pas dite informacione dhe fakte konkrete për të ndergjegjesuar cdo qytetare shqiptare. Prej asaj kohe ne ofrojmë informacion pa ndërprerje dhe ne kohe reale për atë që ndodh në hapësiren mbarëshqiptare duke informuar cdo qytetar shqiptarë anemban botës rreth gjithckaje që ka lidhje me kombin Kuq e Zi.

Agjencia Informative "Zgjohu Shqiptar" është një website i cili ka si qëllim dhënien e informacionit në një kohë sa më të shpejtë dhe objektive. Kryesisht kemi publikuar e vazhdojmë të nxjerrim në dritë të gjitha të fshehtat dhe padrejtësitë që i janë bërë Shqipërisë dhe që vazhdojnë të na behen.

"Zgjohu Shqiptar" eshte i dedikuar te promovoje dhe te mbroje vlerat kulturore, kombetare, etnografike e turistike te kombit shqiptar.

Veçantitë
Agjencia Informative "Zgjohu Shqiptar" është e hapur për të gjithë qytetarët. Në këtë website përveç informacioneve të shumta do të ketë dhe një dritare për të gjithë qytetarët që të publikojnë probleme dhe informacione të vlefshme për komunitetin.

Të gjithë kanë të drejtën për të dërguar shkrime, komente, informacione apo dhe investigime, por publikimi i tyre do të kalojë më parë në filtrin e administratorëve të website-it.

Rifreskimi i faqes bëhet në mënyrë të shpeshtuar duke vendosur lajmet më të fundit nga të gjitha fushat.

Për çdo informacion dhe kërkesë, ju mirëpresim të na kontaktoni

Adresa e kontaktit e-mail është: zgjohushqiptar@hotmail.com


Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,12492,Camëri,151,Editorial,2768,Ekonomi,795,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,86,Histori,1948,Iliridë,412,Kosovë,3842,Kulture,1013,Luginë,84,Moti,2,Politik,2496,Reportazh,208,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,596,Video,718,
ltr
static_page
Zgjohu Shqiptar: Rreth nesh
Rreth nesh
Rreth nesh
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/p/agjencia-informative-e-te-gjithe.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/p/agjencia-informative-e-te-gjithe.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy