Kosova "përçan" Serbinë/ Deklaratat e forta të Vuçiç

Marrëveshja midis Kosovës dhe Serbisë mbetet ende e vështirë për tu arritur.

Presidenti i Republikës së Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka reaguar në lidhje me cështjen e përfolur.

Sipas presidentit Vuçiç, zgjidhja me Kosovën po bëhet gjithnjë e më e vështirë për Serbinë e cila po shkon në drejtimin ku nuk do të marrë asgjë.


Në deklaratën e tij, kritika të forta ka patur dhe ndaj opozitës serbe, e cila ka shprehur qëndrimin e saj kundër shkëmbimit të territoreve midis dy vendeve, shkruan Gazeta Express.

Sipas presidentit serb, ata kanë harruar se bëhet fjalë për ndryshimin e kufijve të një Kosove të pavarur.

Ai ka thënë se Serbia do të pranojë një marrëveshje me Kosovën e cila do të jetë në interes të popullit të Serbisë. /ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,10298,Camëri,131,Editorial,2326,Ekonomi,600,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,84,Histori,1673,Iliridë,326,Kosovë,3042,Kulture,810,Luginë,71,Moti,2,Politik,2077,Reportazh,191,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,536,Video,612,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Kosova "përçan" Serbinë/ Deklaratat e forta të Vuçiç
Kosova "përçan" Serbinë/ Deklaratat e forta të Vuçiç
Kosova "përçan" Serbinë/ Deklaratat e forta të Vuçiç
https://3.bp.blogspot.com/-E7Yx6_zzFFM/W4raUqdpndI/AAAAAAAAX80/xl2GKnqhyDE2AOZ2d6pwq9hupjEW9ZvEwCLcBGAs/s640/vucic-ne-parlament.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-E7Yx6_zzFFM/W4raUqdpndI/AAAAAAAAX80/xl2GKnqhyDE2AOZ2d6pwq9hupjEW9ZvEwCLcBGAs/s72-c/vucic-ne-parlament.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/09/kosova-percan-serbine-deklaratat-e.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/09/kosova-percan-serbine-deklaratat-e.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy