Sali Berisha bën thirrje për “luftë”: Rrëmbeni armët, ja vdekje ja liri! (VIDEO)

Për ish- kryeministrin Sali Berisha ky i sotmi është një moment kritik, ndaj mazhoranca duhet ta votojë draftin për vetingun e politikës, ndryshe sipas tij rrugët e sheshet do të oshtijnë: O djem rrëmbeni armë, ja vdekje ja liri!

"Pranoni amendamentin dhe të ulemi me ekspertë të marrim ekspertë më të mirë ndërkombëtar dhe ta bëjmë model për mbarë rajonin. Edhe një herë ju bëj thirrje.

Momenti është kritik. Unë ja u them se do të bëni gabimin më të rëndë që mund të keni bërë ndonjëherë nëse ju përdorni kartonët e zinj, të nxira të krimit, nëse përdorni diktatin e krimit si përfaqësues të tij, për të hedhur poshtë këtë amendament që do të bënte historinë për shqiptarët, përndryshe ju garantoj se forca do ju shkulë nga këto karrige.

Për ndryshe ju garantoj bëjuni gati, rrugët e sheshet e Shqipërisë do oshtijnë: O djem rrëmbeni armët, ja vdekje, ja liri", tha Berisha./ZgjohuShqiptar.info

KOMENTONI

Loading...
Loading...
Name

Aktualitet,12492,Camëri,151,Editorial,2768,Ekonomi,795,Emra për djem,38,Emra për vajza,36,Enciklopedi,86,Histori,1948,Iliridë,412,Kosovë,3842,Kulture,1013,Luginë,84,Moti,2,Politik,2496,Reportazh,208,Rezultatet Live,2,Shtypi,79,Sondazhe,8,Sport,596,Video,718,
ltr
item
Zgjohu Shqiptar: Sali Berisha bën thirrje për “luftë”: Rrëmbeni armët, ja vdekje ja liri! (VIDEO)
Sali Berisha bën thirrje për “luftë”: Rrëmbeni armët, ja vdekje ja liri! (VIDEO)
https://3.bp.blogspot.com/-Xg6-bYsi5xc/XBzlj1K46XI/AAAAAAAAcuc/IdZNOCHX-LQjbdFYMLdtF0hGKGlwH6dFwCLcBGAs/s640/berisha-kuvend-1.jpg
https://3.bp.blogspot.com/-Xg6-bYsi5xc/XBzlj1K46XI/AAAAAAAAcuc/IdZNOCHX-LQjbdFYMLdtF0hGKGlwH6dFwCLcBGAs/s72-c/berisha-kuvend-1.jpg
Zgjohu Shqiptar
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/12/sali-berisha-ben-thirrje-per-lufte.html
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/
https://www.zgjohushqiptar.info/2018/12/sali-berisha-ben-thirrje-per-lufte.html
true
269073700948665522
UTF-8
Ngarkuar te gjitha postimet Nuk gjendet ndonje postim SHIKO TE GJITHA Lexo me Shume Repliko Hiq Repliken Fshi Nga Kreu FAQET POSTIMET Shiko te Gjitha REKOMANDUAR PER JU LABEL ARKIVA KERKO TE GJITHA POSTIMET Nuk u gjet asnje material sipas kerkeses tuaj Kthehu te Kreu E Diel E Hene E Marte E Merkure E Enjte E Premte E Shtune Hen Mart Merk Enj Pre sht Die Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nentor Dhjetor Jan Shk Mar Pri Maj Maj Qer Gush Sht Tet Nen Dhj menjehere 1 minute me pare $$1$$ minutes ago 1 ore me pare $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago me shume se 5 jave me pare Followers Follow THIS CONTENT IS PREMIUM Please share to unlock Kopjo te Gjithe Kodin Selekto te Gjithe Kodin All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy